Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту

Дата: 10.09.2022 00:42

Фото без описуШановні вчителі фізичної культури і спорту, тренери, спортсмени, ветерани галузі, всі, хто бере участь у розбудові фізкультурно-оздоровчого руху Ватутінської міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту, святом здорових і цілеспрямованих людей!

Дякуємо за те, що присвятили своє життя великій справі, яка символізує велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту в громаді.

Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба над головою, успіхів, наполегливості, вдалих стартів, досягнення нових життєвих та спортивних висот!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, Ватутінська міська ради, її виконавчий комітет та відділ у справах сім`ї, молоді та спорту