Жителі громади зможуть отримати безкоштовну правову допомогу

Дата: 14.09.2022 11:09

Фото без описуЗ метою забезпечення жителів громади правовою допомогою між міським керівництвом та Смілянським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги укладено меморандум про співпрацю.

Прийом спеціалістами буде здійснюватись двічі на місяць: у першу та останню середу місяця з 9.00 до 17.00 у Центрі надання адміністративних послуг (обідня перерва з 13.00 до  14.00).

Фахівці центру будуть надавати первинну правову допомогу на безоплатній основі всім громадянам: надання правової інформації; консультації і роз'яснення з правових питань,  складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів представницького характеру).

Для визначених законом пільгових категорій громадян, в разі потреби, буде  надаватись вторинна правова допомога: захист; здійснення представництва інтересів у судах,інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.