Вітаємо жителів Скаливатки з Днем села!

Дата: 18.09.2022 00:32

Фото без описуДостеменно не відомо скільки точно пишеться літопис цього мальовничого куточка нашого краю, але опираючись на дослідження краєзнавців село наближається до свого 500-річного ювілею. Святкують День села у третю неділю вересня.

Це колосальний відрізок часу протягом якого важкою працею сельчани з любов'ю і турботою створювали неповторний колорит свого села. Воно пережило і голод, і війни, і репресії, але відроджувалось і продовжує жити наповненим турботами життям.

Ми щиро вітаємо скаливатчан зі святом. Бажаємо всім міцного здоров'я, мирного неба, злагоди в родинах, позитиву, щастя, здійснення мрій та реалізації найамбітніших планів.

Нехай село розвивається, квітне, наповнюється радісним дитячим сміхом,  буде комфортним куточком для проживання все більшої кількості людей, яких єднатиме прагнення зробити свою малу батьківщину ще більш мальовничою і привабливою.

З повагою Ватутінський міський голова Олександр ЗАБОРОВЕЦЬ, міська рада та її виконавчий комітет