Йому навіки залишиться 22. Громада попрощалась із загиблим на війні Героєм

Дата: 19.09.2022 14:57

Фото без описуСьогодні на центральній площі міста – площі Соборності, знову було людно. Усіх зібрала тут гірка новина – на війні загинув наш земляк Рибальченко Ілля Валерійович, якого громада сьогодні провела в останню життєву дорогу.

Зустрічали траурний кортеж прихиливши коліна, усипаючи шлях яскравим килимом квітів.

Фото без описуФото без опису

Ілля був щирим, справедливим, товариським, любив займатись спортом, захоплювався музикою, мріяв стати режисером. Мріяв про мирне життя, тому 27 червня 2022 року підписав контракт та пішов захищати країну від ворожої навали. Служив  стрільцем  у мотопіхотних військах.

Фото без описуФото без опису

13 вересня близько 13-30 під час  танкового та артилерійського обстрілу біля села Брускинське на Херсонщині Ілля отримав поранення, несумісні з життям.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і знайомим загиблого воїна.

Низький уклін нашому Герою за віддане служіння Батьківщині. Нехай царство небесне йому буде освітлене нашою шаною і пам’яттю.