Діти громади розфарбовували"МИР"

Дата: 22.09.2022 12:26

Фото без описуМир – одна із головних цінностей для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі - основні принципи, якими керувалася ООН при заснуванні свята, яке відзначається щороку  21 вересня. Це день відмови від насильства і припинення військових дій в усьому світі.

У День миру учні навчальних закладів Ватутінської міської територіальної громади  взяли участь в акції "Розфарбуй слово "МИР"" де кожен учень обрав ті кольори, з якими у нього асоціюється поняття "мир".

Фото без описуФото без описуФото без опису

Під час заходу класні керівники проводили бесіди з учнями адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою в Україні.