На засіданні виконавчого комітету прийнято 28 рішень

Дата: 22.09.2022 17:46

Фото без описуСьогодні під головуванням міського голови Олександра Заборовця, відбулося засідання виконавчого комітету Ватутінської міської ради. Порядок денний засідання налічував 28 питань, які членами виконкому опрацьовані в повному обсязі та по кожному з яких було прийняте відповідне рішення.

Зокрема схвалено зміни до міського бюджету, до низки програм,, затверджено план роботи виконавчого комітету Ватутінської міської ради на 4 квартал 2022 року, норми споживання теплової енергії на опалення житлових будинків без вузлів комерційного обліку теплової енергії, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для комунального підприємства теплових мереж, заслухано інформацію про стан виконання заходів з підготовки об’єктів житлово - комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2022 – 2023 років, та розглянуто низку інших питань.