Протягом тижня ми продовжували допомагати захисникам

Дата: 23.09.2022 14:58

Фото без описуДОПОМОГА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ ТА ФРОНТОВИМ РАЙОНАМ ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ

Забезпечено військовослужбовців теплими кофтами (54 шт), теплою нижньою білизною (70 шт) та аптечками з перев’язувальним матеріалом (24 шт)

Військовослужбовцям передано: 108 банок тушонки, 10 банок каші з м’ясом, 20 банок рибної тушонки, рибні консерви, вареники, чай та випічку.

Передано військовим маскувальні сітки в кількості 4 шт.

Придбано через БО "Єдність та порозуміння" рюкзак камуфляжний, основу для 20 маскувальних сіток та запчастини для ремонту автомобілів, які направлені військовим.

ЩИРА ПОДЯКА:

Ярославу Лупаїну, Ярославу Бобку та Петру Жорновому за доправлення гуманітарної допомоги нашим захисникам в зону військових дій.

Ользі Кухарчук за наданий теплий одяг: жіночі кофти і футболки, светри та дитячі іграшки

Керуючій справами виконавчого комітету Ларисі Гурцак, Василю Марченку та жителям Чичиркозівки за надану скляну тару для приготування тушонки.

Працівникам закладів освіти громади за виготовлення вареників для наших захисників.

Ірині Любченко та її команді за приготування домашньої їжі нашим захисникам.

Надії Забродовій за пошиття балаклав та виготовлення окопних свічок.

Волонтерам та всім небайдужим громадянам, які підтримують та надають допомогу вимушеним переселенцям, долучаються до збору гуманітарної допомоги Збройним Силам України та постраждалим від війни регіонам, а також здійснюють іншу благодійну діяльність.

Всім, хто перераховує кошти благодійній організації "Єдність та порозуміння".