30 вересня Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2022 09:04

Фото без описуЩиро вітаємо працівників бібліотечних закладів  громади з професійним святом Всеукраїнським днем бібліотек!

Це свято символізує глибоку повагу людей до освіти, науки і культури, а також до своєї духовної спадщини.

Бібліотека – це древня і вічно юна оселя людського розуму. Це місце, в якому завжди особливий порядок та вироблені правила поведінки. Тут закладається повага і любов до книги, як найбільшої цінності, і тут працюють фахівці, які надзвичайо віддані своїй професії, адже у час інформаційних технологій саме паперові книги залишаються чимось унікальним та особливим, і жоден з гаджетів не замінить шерхоту та неповторного аромату книжкових сторінок.

Щиро дякуємо всім працівникам бібліотек громади за кропітку працю, ентузіазм, креативність, за теплоту сердець і відданість бібліотечній справі.

Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, невичерпної життєвої енергії, мирного всім неба  та успіхів у просвітницькій справі.

Нехай не заростає дорога до бібліотек, а стає ще більш широкою, та збільшується коло поціновувачів книги.

З повагою міський голова Олександр ЗАБОРОВЕЦЬ, коллектив Ватутінської  міської ради та виконавчого комітету