З0 вересня - День усиновлення

Дата: 30.09.2022 09:43

Шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки!

Прийміть  щирі привітання з Днем усиновлення, яке ми відзначаємо щороку в останній день вересня!

Це свято благородних людей,  які взяли на себе велику відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подарували їм родинний затишок і батьківську любов.

Багато горя в нашу країну принесла війна, багато маленьких українців втратили рідних, і в цей складний час велика родина усиновлювачів і піклувальників наполегливо працює на своєму фронті – докладає всі зусилля, щоб стерти біль війни з дитячих душ.

Низький уклін і найтепліші слова вдячності за те, що дали можливість кожній дитині мати родину, маму і тата, що відкрили їй своє серце, розділили з нею своє душевне тепло.

Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і стають успішними діти під мирним небом нашої України. Хай щедрість та милосердя примножується у ваших душах кожен день, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

З повагою міський голова Олександр Забровець, міська рада та її виконавчий комітет