Вітання з Міжнародним днем громадян похилого віку і Днем ветерана

Дата: 01.10.2022 13:46

1 жовтня у нашій країні відзначається Міжнародний День громадян похилого віку і День ветерана.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Ми лише можемо здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося їм пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які пронесли через все своє життя. Життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція людей золотого віку повинні стати взірцем для підростаючого покоління.

Щиро вітаємо з цим святом і нехай ця осіння пора, у яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких. Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків. Миру вам, оптимізму і довголіття.