Увага! Важлива інформація!

Дата: 07.10.2022 11:35

Фото без описуЗ початком військових дій на території України багато підприємств та приватних підприємців намагаються вивезти свої потужності з зони військових дій.

Виконавчий комітет Ватутінської міської ради активно долучається до пошуку таких підприємств з метою їх релокації в нашу місцевість. Нові підприємства – це нові робочі місця та збільшення надходжень до бюджету.

Два підприємства вже працюють у нашій громаді. Робота в цьому напрямку продовжується. Наряду з пошуком вільних приміщень є нагальна потреба у житлі.

Наразі ми терміново шукаємо житло для керівників одного з потенційних релокованих підприємств. Сім'я з 4 осіб: 2 дорослих та 2 дітей.

В кого будуть пропозиції по оренді будинку або квартири (облаштованих меблями, побутовою технікою) просимо звертатися за телефоном: 0680402382 Зоя Миколаївна Ляпун.