16 жовтня - День працівників харчової промисловості

Дата: 15.10.2022 12:25

16 жовтня професійне свято відзначають працівники харчової промисловості. В місті цю галузь представляє «Комбінат баранкових виробів», який спеціалізується на виготовленні кондитерських виробів.

Напередодні свята підприємство відвідав міський голова Олександр Заборовець. Він привітав керівника Миколу Шабельника та колектив з професійним святом, подякував за сумлінну працю, допомогу у вирішенні соціально-економічних проблем громади, за підтримку армії і вимушених переселенців.

Міський очільник нагородив працівників підприємства Почесними грамотами виконавчого комітету:

Людмилу Бурлакову, менеджера з постачання відділу постачання,

Галину Колядіну, тістороба 4-го розряду виробничого цеху

Олега Линника, слюсаря-ремонтника 5-го розряду відділу головного механіка,

Віру Пахнющу, контролера харчової продукції 3-го розряду виробничого цеху,

Валентину Петренко, комірника складу сировини складського господарства.

Олександр Анатолійович побажав підприємству стабільності і динамічності у нарощуванні обсягів виробництва, розширення асортименту та надійних точок збуту продукції, а керівництву і працівникам міцного здоров’я, сімейного затишку, достатку та мирного неба над головою.