Eпідемічна ситуація по COVID-19 має стійку тенденцію до зростання

Дата: 20.10.2022 10:37

Фото без описуЗа інформацією генерального директора Державної установи "Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України" епідемічна ситуація в області має стійку тенденцію до суттєвого зростання рівня захворюваності населення на коронавірусну хворобу СOVID-19.

Загалом з початку року захворіло 56916 осіб, з них 6487 дітей, 1371 медичний працівник, госпіталізовано 7364, одужало 54918, померло 471, в т. ч. особи віком старше 70 років - 339.

За цей період вірусологічною лабораторією здійснено 98033 ПЛР тестувань, 58% з яких дали позитивні результати.

З вересня поточного року реєструється щотижневе зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію. Кількість випадків захворювань населення області зросла у 4 рази - від 541 випадку за 1-й тиждень вересня до 2177 випадків за 1-й тиждень жовтня.

У першій декаді жовтня від СOVID-19 померло 6 осіб, усі - не вакциновані.

З початку нового епідсезону у нашій громаді встановлено діагноз на СOVIL-19  287 особам.  За останній тиждень захворіла 21 особа. Наразі ніхто не госпіталізований.

Погіршення ситуації із захворюваністю на СOVID-19 значною мірою пов’язане із недостатнім охопленням щепленнями населення, недотриманням протиепідемічних вимог, початком нового навчального року, скупченням людей у закритих приміщеннях, міграцією внутрішньо-переміщених осіб.

В Україні з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СOVID-19 до 31.12.2022 року подовжено термін дії карантину.

Тому наполегливо просимо мешканців громади неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, які убезпечать від інфікування.