Всі питання порядку денного члени виконавчого комітету розглянули повністю

Дата: 20.10.2022 16:31

Фото без описуСьогодні під головуванням міського голови Олександра Заборовця відбулось  чергове засідання виконавчого комітету Ватутінської міської ради. На якому розглянуто 26 проектів рішень, підготовлені відповідними структурними підрозділами. Всі проекти  опрацьовані членами виконкому в повному обсязі і по кожному прийняте відповідне рішення.

Зокрема було схвалено зміни до міського бюджету, до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Ватутінської міської територіальної громади на 2022 рік, до комплексної Програми "Турбота" на 2021-2027 роки, прийнято рішення про початок опалювального періоду 2022 – 2023 років на території Ватутінської міської територіальної громади, про проведення місячника з благоустрою та озеленення, про зрізку та підрізку дерев, внесено зміни до складу низки координаційних рад, розглянуто проекти щодо захисту майнових прав дітей  та низку інших питань.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись на нашому сайті за посиланням - https://vatutine-gromada.gov.ua/rishennya-vid-20102022-16-23-08-20-10-2022/