Наші діти малювали МИР

Дата: 20.10.2022 17:13

Фото без описуУ  Ватутінській міській бібліотеці для дорослих підведено підсумок конкурсу дитячих малюнків «Ми намалюємо МИР» , приуроченого до Дня захисників і захисниць України, який був ініційований працівниками книгозбірні.

Конкурс проводився з метою виявлення та підтримки творчих художніх здібностей і талантів юних дарувань громади, виховання національно – патріотичних почуттів та любові до України, надання можливості дітям висловити думки і власне світобачення через малюнки, проявляючи свою творчість, креативність та оригінальність.

Згідно із Положенням про проведення конкурсу  малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків або педагогів, розміри малюнків не обмежувалися, могли бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно і т.д.) і виконані в будь-якій техніці малювання (масло, акварель, туш, кольорові олівці, крейда і т.д.)

За підсумками конкурсу переможцями визнано: ?

- Береговенко Таміла, учениця КЗ «Ватутінської мистецької школи Ватутінської міської ради Черкаської області»

- Карамчук Марія, учениця КЗ «Ватутінської мистецької школи Ватутінської міської ради Черкаської області»

- Корольков Денис, учень КЗ «Ватутінської мистецької школи Ватутінської міської ради Черкаської області»

Вітаємо всіх учасників конкурсу!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Всі роботи конкурсантів експонуються протягом 30 календарних днів у приміщенні Ватутінської міської бібліотеки для дорослих.

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ!