До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Дата: 27.10.2022 10:04

Фото без описуВідповідно до ст. 25 "Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень" щороку у період з 1 жовтня до 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються облікові дані кожного громадянина, який потребує поліпшення житлових умов.

Особам, які стоять на квартирній черзі у виконавчому комітеті, потрібно особисто звернутись в кабінет №9 виконкому (другий поверх) та надати: довідки про реєстрацію місця проживання особи, яка перебуває на квартирному обліку, та на кожного члена сім’ї, довідки про склад родини, а також, в разі необхідності, ксерокопії документів для внесення змін до облікової справи (зміна місця проживання, зміни у складі родини, отримання або скасування пільг, отримання спадщини, тощо).

Також інформуємо про те, що у наявності для розподілу є однокімнатні квартири.

Ми працюємо:  понеділок-четвер – з 8.00 до 17.15, п’ятниця – з 8.00 до 16.00, перерва на обід – з 13.00 до 14.00.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами 2-09-16 або  096-970-62-52