Міський голова вручив Подяки поліцейським охорони

Дата: 28.10.2022 14:24

29 жовтня в Україні відзначають День поліції  охорони. Цього року службі виповнюється 70 років. З 1952 року, коли була служба організована,  неодноразово змінювалась назва, але залишались сталими покладені на неї  завдання - охорона господарських об’єктів, незалежно від  відомчої приналежності.

В переддень свята охоронців привітав міський голова Олександр Заборовець.

За багаторічну результативну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у сферу охорони об’єктів та з нагоди професійного свята він вручив подяки водіям АТЗ Уманського райвідділу м.Ватутіне Управління поліції охорони в Черкаській області Віктору Кичі,  Ігорю Побережцю та Олегу Чорногору.

Міський очільник побажав охоронцям спокійних чергувань, міцного здоров'я, родинної злагоди, мирного неба, наполегливості та сумлінності у виконанні своїх професійних обов’язків.