Міський голова вручив Подяки поліцейським охорони

Дата: 28.10.2022 14:24

Фото без опису29 жовтня в Україні відзначають День поліції  охорони. Цього року службі виповнюється 70 років. З 1952 року, коли була служба організована,  неодноразово змінювалась назва, але залишались сталими покладені на неї  завдання - охорона господарських об’єктів, незалежно від  відомчої приналежності.

В переддень свята охоронців привітав міський голова Олександр Заборовець.

За багаторічну результативну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у сферу охорони об’єктів та з нагоди професійного свята він вручив подяки водіям АТЗ Уманського райвідділу м.Ватутіне Управління поліції охорони в Черкаській області Віктору Кичі,  Ігорю Побережцю та Олегу Чорногору.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Міський очільник побажав охоронцям спокійних чергувань, міцного здоров'я, родинної злагоди, мирного неба, наполегливості та сумлінності у виконанні своїх професійних обов’язків.