Вітаємо з професійним святом працівників поліції охорони

Дата: 29.10.2022 00:09

Ви щодня стоїте на варті громадського порядку, берете активну участь у запобіганні розбоїв та крадіжок. Завдяки вашій напруженій та інтенсивній роботі тисячі державних та приватних об'єктів: квартири, школи, офіси, магазини, торгові центри та важливі стратегічні об'єкти знаходяться під цілодобовим надійним захистом.

Дякуємо за сумлінну службу і бажаємо, щоб вона була легкою та безпечною, щоб вдома на вас чекала міцна родина, а плече товаришів завжди було надійним.

Бажаємо під мирним небом відваги та мужності,  енергійності та бадьорості, особистого щастя й достатку.  Нехай зірочки на погонах множаться, а порядок завжди буде на боці його охоронців. Терпіння вам спритності та удачі.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет