Керівники привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

Дата: 04.11.2022 16:10

Фото без описуСьогодні міський голова Олександр Заборовець спільно з секретарем міської ради Аллою Чорнобай та першим заступником Зоєю Ляпун привітали з прийдешнім професійним святом працівників соціальної сфери громади.

Міський очільник  вручив грамоти Звенигородської військової адміністрації начальнику управління праці та соціального захисту населення Аллі Зажирєловій та директору Ватутінського міського центру соціальних служб Світлані Лукашенко.

Фото без описуФото без опису

Він подякував керівникам та колективам за наполегливу та край важливу, особливо у складний для країни час, роботу, за відповідальне ставлення до виконання покладених державою завдань, за чуйність до людей, які потребують їх професійної допомоги.

Побажав мирного неба, успіхів і вагомих здобутків у роботі, злагоди у родинах, міцного здоров'я, та побільше у житті позитиву.