Гуманітарний фронт допомоги ВПО продовжує працювати

Дата: 14.11.2022 11:40

Фото без опису🔹 Ми продовжуємо допомагати призвичаїтись до нових умов життя та організувати побут людям, які вимушені були рятуватись від російської агресії, надаючи посильну допомогу, щоб обігріти теплом уваги тих, хто бачив на власні очі жахи війни, кого російська орда вирвала з рідних осель та звичного ритму життя.

🔹 Нині у нашій громаді зареєстровано 4044 внутрішньо-переміщених осіб,  евакуйованих з постраждалих регіонів країни, де ведуться активні бойові дії, або ж з територій, які знаходяться в окупації.

🔹 Ці люди  потребують постійної допомоги, тому влада безупинно працює у напрямку залучення партнерів різних рівнів з метою організації забезпечення переміщених осіб  необхідними товарами.

🔹 На звернення Звенигородської районної військової адміністрації, минулого тижня Звенигородщина отримала від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (Голова Саб-Офісу – пані Мішель Альфаро) гуманітарну допомогу для ВПО, які проживають у населених пунктах територіальних громад Звенигородського району.

🔹 Ватутінська міська територіальна громада одержала допомогу у вигляді промислових товарів:

• ліжка розкладні – 200 шт;
  • матраци – 200 шт;
  • ковдри – 700 шт;
  • подушки – 550 шт;
  • набори постільної білизни – 1900 шт;
  • рушники – 1800 шт;
  • кухонні набори – 540 шт;
  • гігієнічні набори – 700 шт;
  • підгузки дорослі – 300 уп.

Фото без описуФото без опису

🔹 Після оформлення всіх належних документів допомога буде видаватись вище зазначеним категоріям громадян, які проживають у нашій громаді.

‼️ ПРОСИМО СЛІДКУВАТИ ЗА НАШИМИ ПОВІДОМЛЕННЯМИ ПРО ДАТУ, МІСЦЕ ТА ЧАС ВИДАЧІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ.

🔹 🔸 Вдячні Управлінню Верховного Комісара ООН у справах біженців в особі пані Мішель Альфаро, міжнародним організаціям, Звенигородській районній військовій адміністрації, волонтерам, а також усім, хто долучився до отримання, перевезення та розвантаження гуманітарного вантажу.

🇺🇦 Це наш гуманітарний фронт і посильний внесок у наближення Перемоги!