З 16 листопада очікується перший ❄️ сніг

Дата: 14.11.2022 16:56

Фото без опису🔸 У минулі вихідні, листопад 2022 подарував Черкащині жовтневе тепло. Метеостанції області зафіксували аномальні середньодобові температури 9-10º, що вище кліматичної норми на 6-7º. Такі показники ввійшли в трійку лідерів за останні 30 років спостережень.

🔸 Як видно із синоптичної карти, головну роль у синоптичній ситуації нашого регіону відіграватиме погожий антициклон з півночі «DEJAN». Завдяки йому, ще завтра збережеться суха та сонячна погода. Температура вночі 2º морозу - 3º тепла, вдень до 3-8º тепла.

‼️ До уваги водіїв і пішоходів! Вночі та вранці при проясненнях земна поверхня вихолоджуватиметься, що зумовлюватиме утворення туманів, які значно зменшуватимуть прозорість повітря, а в поєднанні зі слабким освітленням, погіршують видимість на шляхах, тому радимо бути обережними.

🌨️З 16 листопада погода на Черкащині зміниться: очікуються дощі, перший сніг та зниження температурного фону до від’ємних значень.

🔸Радіаційний фон на Черкащині 11-14 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

🔸Атмосферний тиск високий, наступної доби падатиме, що вимагатиме уважнішого ставлення до свого здоров'я. Відносна вологість повітря коливатиметься.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ по Черкаській області

на добу від 20 год. 14 листопада до 20 год. 15 листопада 2022

⛅️🫧 Мінлива хмарність. Без опадів. Вночі та вранці туман 200-500 м. Вітер південний, 3-8 м/с. Температура вночі 2º морозу 3º тепла, вдень 3-8º тепла

16 листопада

🌦  Хмарно з проясненнями. Вночі без опадів, вдень дощ. Вночі та вранці місцями туман. Вітер північний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5º тепла, вдень 3-8º.

17 листопада

️  Хмарно. Мокрий сніг. Вітер північно-східний, 7-12 м/с.  Температура вночі та вдень від 2º морозу до 3º тепла.

18-19 листопада

️ Невеликий сніг. Температура вночі 2-7º морозу, вдень від 4º морозу до 1º тепла.