Відбулися змагання з військово-прикладного багатоборства

Дата: 16.11.2022 15:09

Фото без опису🔸 З метою формування національної свідомості, патріотичного виховання молоді, активізації роботи з допризовною молоддю, 15 листопада на стадіоні ''Шахтар"  відділом у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з міським комітетом Товариства сприяння оборонні України та відділом освіти проведено змагання з військово - прикладного багатоборства серед допризовної молоді закладів загальної середньої освіти громади.

🔸 Участь в змаганнях взяли 3 команди: "Фаворит" і "Патріот" ліцею  №1 та "Легіон" ліцею №2.

🔸 Перед початком змагань з привітальним словом до учасників дійства звернулася начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Ватутінської міської ради Валентина Дроздова, яка привітала юних захисників з відкриттям змагань, побажала  всім успіхів та перемог.

🔸 До привітань також долучився виконуючий обов'язки начальника відділу освіти Ватутінської міської ради Сергій Бурбело.

🔸 Програма змагань включала такі види: стрільба з пневматичної гвинтівки, підтягування на перекладині, метання гранати, біг на 100 м.

🔹 Здобуваючи призові місця, учасники змагань показали добру фізичну підготовку, а переможцями у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки  стали:

🥇 І місце -  Шинкаренко Михайло (Ліцей  № 1);

🥈 ІІ місце –  Лиходід Богдан (Ліцей № 1);

🥉 ІІІ місце –  Хоменко Костянтин (Ліцей № 1).

🔹 Завзято юнаки підтягувалися на перекладині, де перемогу отримали:

🥇 І місце –  Черняков Антон (Ліцей №1);

🥈 ІІ місце -  Полозов Дмитро (Ліцей № 1);

🥉 ІІІ місце розділили  –  Шинкаренко Михайло (Ліцей № 1)  та Веремко – Бережний Тимур  (Ліцей №2).

🔹 З метання гранати перемогу вибороли:

🥇 І місце -  Черняков Антон (Ліцей №1);

🥈 ІІ місце -  Шпирка Владислав (Ліцей № 1);

🥉 ІІІ місце розділили – Полозов Дмитро та Єлізаров Олег (Ліцей № 1).

🔹 Гарні результати юнаки показали з бігу:

🥇 І місце –  Литвіцький Олександр (Ліцей № 2);

🥈 ІІ місце -  Шпак Єгор (Ліцей № 2);

🥉 ІІІ місце – Марченко Кіріл (Ліцей № 2).

🔹 За загальними підсумками призерами стали:

🥇 І місце – команда  "Фаворит"  Ліцею № 1;

🥈 ІІ місце – команда "Легіон" Ліцею № 2;

🥉 ІІІ місце – команда "Патріот" Ліцею № 1.

🔸 Завершилися змагання нагородженням переможців та команд грамотами і призами від відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Ватутінської міської ради.

🔸 Начальник відділу ССМС Валентина Дроздова подякувала всім за активну участь у змаганнях та побажала юним козакам міцного здоров'я і мирного неба.