У громаді відзначили День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 10:05

🔹🔸 З нагоди Дня Гідності та Свободи міським керівництвом сьогодні здійснено покладання квітів до пам'ятника "Пам'яті Героям Небесної Сотні та Пам'яті Героїв АТО", що розміщений  у Сквері "Пам'ять".

🔹🔸 Звертаючись до учасників дійства, міський голова Олександр Заборовець згадав історичне підґрунтя цього свята – дві доленосні революції народної непокори 2004 і 2013 років, та наголосив на великій ціні, яку доводиться платити Україні за право жити по заповідям своїх предків, з цивілізованим європейським майбутнім.

🙏 Вшанували хвилиною мовчання Героїв, які поринули у світ вічного спокою Небесною Сотнею, всіх, хто віддав і продовжує віддавати своє життя, боронячи рідну землю від ворога, що намагається знищити наш український рід.

🔹🔸 Побажав всім якнайшвидшої перемоги та сил і натхнення на відновлення країни, мирного неба, злагоди кожній родині та щасливого і наповненого радістю життя кожному, кому випала велика честь народитись українцем.

🇺🇦ВИСТОЯЛИ НА МАЙДАНАХ – ПЕРЕМОЖЕМО І У ВІЙНІ! 🇺🇦