Сьогодні наша громада отримала від Черкаської обласної військової адміністрації шкільний автобус

Дата: 24.11.2022 16:11

Фото без опису🔸 Питання підвозу дітей до місця навчання є одним із важливих у забезпеченні необхідних  умов для безпечного і комфортного навчання. Не зважаючи на складну ситуацію у країні, влада продовжує працювати  в цьому напрямку.

🚌 Сьогодні в обласному центрі представники громад Черкащини отримали 11 шкільних автобусів, придбаних за рахунок державного бюджету. Ключі від транспортного засобу та сертифікати вручав начальник Черкаської обласної військової адміністрації  Ігор Табурець.

🚌  Серед навчальних закладів, які отримали шкільні автобуси, і наша гімназія №1. Документи на нього отримала перший заступник міського голови Зоя Ляпун та директор гімназії Василь Круть.

Фото без описуФото без опису

🚌  Перед врученням всі автобуси були освячені священнослужителями обласної єпархії Православної церкви України  на чолі з владикою, митрополитом Черкаським і Чигиринським Іоаном.

Фото без описуФото без опису

🚌  Автобус уже у громаді. Бажаємо йому довгого служіння на благо комфорту і безпечності наших учнів.