Міський очільник провів чергове засідання сесії Ватутінської міської ради

Дата: 24.11.2022 17:20

Сьогодні, під головуванням міського голови Олександра Заборовця, відбулося засідання чергової 32 – ї сесії міської ради.

Порядок денний засідання налічував 24 питання, які попередньо були опрацьовані на спільному засіданні профільних депутатських комісій.

Зокрема розглянуто депутатський запит, внесено зміни до бюджету та Статуту територіальної громади, затверджено Програму розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою на наступний рік, запроваджено систему енергетичного менеджменту, прийнято рішення про перейменування трьох вулиць, заслухано звіти про виконання бюджету громади за 9 місяців поточного року та виконання фінансових планів комунальних підприємств і медичних закладів громади за ІІІ квартал поточного року, розглянуто питання регулювання земельних відносин та низку інших питань.

Детально ознайомитися з прийнятими рішеннями можна на сайті Ватутінської територіальної громади за посиланням - https://vatutine-gromada.gov.ua/32a-sesiya-24112022-17-19-56-24-11-2022/