Актуалізуйте свої дані в Реєстрі територіальної громади

Дата: 28.11.2022 14:55

Фото без опису🔹  Для того,  щоб влаштувати дитину до садочка чи школи, оформити шлюб чи стати на військовий облік, або отримати послуги банків необхідно мати документ, який підтверджує ваше місце проживання.

🔹  3 1 грудня 2021 року для власників паспортів  у формі книжечки та ID-карток таким підтвердженням є витяг з реєстру територіальної громади. Його можна отримати в Центрі надання адміністративних послуг або самостійно сформувати через портал ДІЯ.

🔹  Під час воєнного стану Реєстр територіальної громади працює нестабільно, тому отримати витяг швидко не завжди можливо. Також у деяких осіб частково відсутні актуальні дані, які необхідні для формування витягу. Для того, щоб у разі потреби швидко, з повними даними та з будь-якого місця, де є доступ до інтернету, отримати витяг через портал ДІЯ, вам необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг для внесення всіх необхідних даних до реєстру.

Для здійснення актуалізації даних Реєстру потрібні паспорти або свідоцтва про народження (для дітей до 14 років),  довідка з ідентифікаційним номером та будинкова книга (за наявності).

🔻  Отримати консультацію можливо:

• за телефоном (097) 140-15-12 або 2-09-10;
  • в Центрі надання адміністративних послуг, робоче місце №7,

за графіком роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.30, п’ятниця з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00.