Вітаємо зі святом працівників прокуратури

Дата: 01.12.2022 09:20

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

⚖️ З нагоди вашого професійного свята прийміть вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад у зміцнення законності, захисту прав людини і громадянина, а також внесок у справу формування України, як правової держави, адже верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури.

⚖️ Від вашої щоденної праці великою мірою залежить зміцнення правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня в такий складний для країни час.

⚖️ Щиро бажаємо вам і надалі чесно працювати на благо суспільства, захищаючи законність, міцного здоров'я, щастя, достатку та злагоди в родинах, мирного неба над головою, Божої ласки, добра та поваги від людей, невичерпної енергії, успіху в усіх починаннях, професійних гараздів та добробуту.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет