До уваги жителів громади, які мають інвалідність 1 та 2 групи (не ВПО), а також багатодітні родини

Дата: 01.12.2022 17:07

❌ Представництво Звенигородської районної організації Товариства Червоного Хреста запрошує отримати набори засобів гігієни для родин від 2-х осіб та памперси для дітей.

❌ Для одержання допомоги потрібно пред'явити  ОРИГІНАЛИ документів усіх членів родини: паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення, в якому зазначено групу інвалідності, свідоцтва про народження дітей та посвідчення багатодітної родини.

❌ Видача буде здійснюватись у вівторок, середу та четвер з 10.00 до 13.00 в представництві Звенигородської районної організації Товариства Червоного Хреста за адресою: м.Ватутіне, проспект Дружби, 9 - у приміщенні гуртожитку колишнього медичного училищі (вхід з бокової сторони).

‼️ УВАГА! Під час повітряної тривоги видача не здійснюється.