Нагадуємо, що у ЦНАПі можна отримати правову безоплатну допомогу

Дата: 05.12.2022 12:02

Фото без описуПрийом спеціалістом Смілянського центру здійснюється двічі на місяць: у першу та останню середу з 9.00 до 13.00 у Центрі надання адміністративних послуг.

Фахівцем центру надається первинна правова допомога на безоплатній основі всім громадянам: надання правової інформації; консультації і роз'яснення з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів представницького характеру).

Для визначених законом пільгових категорій громадян, в разі потреби, буде надаватись вторинна правова допомога: захист; здійснення представництва інтересів у судах,інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.