Відбувся традиційний легкоатлетичний турнір до Дня Збройних Сил України

Дата: 05.12.2022 16:46

Фото без опису🔹 3 грудня в манежі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся традиційний легкоатлетичний турнір з нагоди 🇺🇦 Дня Збройних Сил України.

🔹 Змагання проходили під загальним керівництвом  відділу у справах сім‘ї, молоді та спорту Ватутінської міської ради. Безпосередньою організацією змагань займався тренерсько-викладацький колектив Ватутінської дитячо-юнацької спортивної школи. За пальму першості змагались спортсмени Ватутінської, Звенигородської  та Шполянської спортивних шкіл, всього  - 62 учасники.

🔹 На початку учасники змагань вшанували  пам’ять хвилиною мовчання Героя  Владислава Забудського та всіх захисників, які загинули, захищаючи нашу Батьківщину. Зі словами привітання звернулась начальник відділу у справах сім‘ї, молоді та спорту Валентина Дроздова, яка побажала  юним легкоатлетам хорошого настрою, легкої бігової доріжки та перемоги.

🔹 Змагання проходили серед хлопчиків та дівчаток 4-5, 6-7, та 8-9 класів. Змагались юні спортсмени в бігові на 30 м, 1 коло, 3 коло, 5 кіл та стрибках у довжину.

У загальному заліку команд переможцями турніру стали:

🔸 - серед дівчат 4-5 класів:  біг 30 м., 1 коло, 3 кола  - Будник Єлизавета  (м. Звенигородка);

🔸 - серед хлопців 4-5 класів: біг 30 м, 1 коло, 3 кола - Сокоренко Олександр (м. Звенигородка)

🔸 - серед дівчат 6-7 класів: біг 30 м, 1 коло, 5 кіл - Музика Поліна (м. Ватутіне); стрибки у довжину – Хоменко Марія ( м. Звенигородка);

🔸 - серед хлопців 6-7 класів:  біг 30 м – Дашко Максим (м. Шпола), 1 коло, стрибки у довжину – Мартиненко Денис ( м. Ватутіне), 5 кіл – Поліщук Ярослав (м. Ватутіне);

🔸 - серед дівчат 8-9 класів: біг 30 м, стрибки у довжину -  Похилько Валерія (м. Звенигородка);

🔸- серед хлопців 8-9 класів: біг 30 м. –  Плахотін Максим (м. Звенигородка), стрибки у довжину –  Бебешко Олександр (м. Ватутіне).

🔹 Оргкомітет висловлює подяку всім тренерам за активну участь в проведені змагань. Всі переможці та призери легкоатлетичного турніру були нагороджені  грамотами  відділу у  справах сім'ї, молоді та спорту Ватутінської міської ради.