У громаді вшанували учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Дата: 14.12.2022 11:35

Фото без опису🔹  Вони закрили атомний реактор, який був зруйнований внаслідок вибуху після невдалого випробування, надійним укриттям та ціною свого здоров'я, а іноді навіть життя ліквідовували наслідки наймасштабнішої ядерної катастрофи ХХ століття.

🔹  Нині про ліквідаторів Чорнобильської аварії знає увесь світ. А 14 грудня відбувається їх вшанування – в день, коли у 1986 році було завершено спорудження "Укриття".

🔹  З цієї нагоди міське керівництво, ліквідатори та представники громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку чорнобильцям у Сквері "Пам'ять". Приємно, що до цього заходу доєднались і чорнобильці з числа внутрішньо переміщених осіб.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🔹  Міський голова Олександр Заборовець подякував мужнім патріотам, які вистояли у тяжкому протистоянні з ядерною стихією. Побажав їм міцного здоров'я, всіх земних благ, добробуту, злагоди, достатку, щастя, у житті здійснення мрій, мирного неба та Перемоги над рашистськими окупантами.

🔹 Перемогли ядерного звіра, переможемо і ворожу орду! 🔸