Відбулося останнє в цьому році засідання виконавчого комітету

Дата: 15.12.2022 16:24

Фото без опису🔹Сьогодні, під головуванням міського голови Олександра Заборовця, відбулося засідання виконавчого комітету Ватутінської міської ради. В ході засідання було розглянуто 35 важливих питання з різних сфер життєдіяльності громади та по кожному прийняті відповідні рішення.

🔹Членами виконкому було схвалено для розгляду на черговій сесії міської ради проект бюджету Ватутінської міської територіальної громади на 2023 рік та зміни до бюджету територіальної громади поточного року, затверджено перспективний план роботи виконавчого комітету на 2023 рік, план роботи виконавчого комітету на І квартал 2023 року, орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на наступний рік, План природоохоронних заходів на 2023 рік, схвалено зміни до Програми енергозбереження та енергоефективності на 2023-2025 роки, до Програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріального резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2021 – 2025 роки, заслухали фінансові плани комунального підприємства теплових мереж та виробничого управління житлово – комунального господарства на 2023 рік, прийнято рішення про надання  пільг сім'ям загиблих військовослужбовців, матеріальної допомоги на лікування та поховання, розглянуті питання щодо переоформлення документів на нерухомість та захисту прав малолітніх дітей, а також низку інших питань.

🔹 Також на засіданні виконавчого комітету були прийняті нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Ватутінським комунальним підприємством "Водоканал" на 2023 рік. Варто зазначити, що розмір тарифу становить 81,94 грн/м³ (водопостачання – 40,76 грн/м³, водовідведення 41,18 грн/м³). Збільшення розміру тарифу зумовлено значним зростання вартості електричної енергії, паливно – мастильних матеріалів та інших складових тарифу.

🔹 Для категорії споживачів "Населення" передбачена компенсація з бюджету громади в розмірі 5,70 грн, тому фактично тариф для населення становитиме 76,24 грн/м³ (водопостачання – 37,91 грн/м³, водовідведення 38,33 грн/м³).

🔹 З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на сайті міської територіальної громади за посиланням - https://vatutine-gromada.gov.ua/rishennya-vid-15122022-15-47-36-15-12-2022/