Міський голова відзвітував перед громадою

Дата: 21.12.2022 12:16

Фото без опису➡️ У вівторок, 20 грудня, міський голова Олександр Заборовець прозвітував перед громадою про роботу, виконану впродовж 2022 року.

➡️ Звіт відбувся в міському Палаці культури, до якого зібрались жителі громади, щоб почути про результати роботи міського голови і його команди у поточному році, задати питання, які їх цікавлять, та висловити свої бачення і пропозиції.

➡️ Олександр Анатолійович детально доповів про стан справ у громаді, про діяльність  та напрямки роботи в умовах воєнного стану, про проблеми та пошук шляхів їх вирішення, про плани.

➡️ Після звіту очільник громади відповів на питання, які задавали учасники заходу.

Фото без описуФото без опису

➡️ На завершення міський голова побажав нам всім скорішої перемоги над ворогом, очищення рідної землі від окупантів, натхнення у відбудові країни та розвитку громади.