Конкурс на заміщення вакантних посад за контрактною формою роботи

Дата: 22.12.2022 15:00

Відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 року № 497 відділ культури і туризму Ватутінської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад за контрактною формою роботи на артистів естрадно-духового оркестру Ватутінського міського Палацу культури.

Кваліфікаційні вимоги до артиста естрадно-духового оркестру: освіта відповідного напряму підготовки,  без вимог до стажу роботи.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі та вимоги щодо їх оформлення:

-    заява про участь у конкурсі у довільній формі;

-    копія документа, що посвідчує особу;

-    копія трудової книжки (за наявності);

-    копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

Адреса, за якою подаються документи: м.Ватутіне, площа Соборності, 1, відділ культури і туризму Ватутінської міської ради, каб. № 31.

Прийом документів проводиться з 23 грудня 2022року  по 23 січня 2023 року.

Конкурс проводиться за адресою: м.Ватутіне, площа Соборності, 1, кабінет № 31, в один день - 24 січня 2023 року, у два етапи:

- І етап – розгляд документів, поданих претендентами на участь в конкурсі о 10:00.

- ІІ етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу о 16:00.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Тел для довідок: 6-20-87