33-а сесія міської ради пройшла злагоджено

Дата: 23.12.2022 11:08

Фото без опису22 грудня під головуванням міського голови Олександра Заборовця відбулось чергове засідання сесії міської ради.

Перед його початком депутатів, працівників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету та присутніх мешканців громади з прийдешніми святами привітали вихованці студії естрадного вокалу міського Палацу культури "Ліга співу". Діти бажали мирного сьогодення, достатку, злагоди та веселих свят, і звичайно якнайшвидшого закінчення війни. А дарунком міського голови та секретаря міської ради Алли Чорнобай юним артистам були солодощі та м'які іграшки.

Фото без описуФото без описуФото без опису

На пленарному засіданні були розглянуті важливі питання по яких прийнято 26 рішень. З ними можна ознайомитися на сайті міської територіальної громади за посилання - https://vatutine-gromada.gov.ua/33a-sesiya-22-25-59-22-12-2022/