Допомога освітянам від UNICEF

Дата: 29.12.2022 10:45

Фото без опису🧰  Напередодні новорічних свят заклади дошкільної освіти Ватутінської міської територіальної громади отримали комплекти освітніх матеріалів від UNICEF "Ранній розвиток дитини".

🙇‍♂️  Дитина – цілісна особистість і її гармонійний розвиток залежить від можливості реалізовувати увесь потенціал, що дала їй природа.

Фото без описуФото без описуФото без опису

🧰  Вихователі та вихованці дитячих садочків разом відкривали комплекти, які стимулюватимуть різнобічний розвиток умінь і навичок дітей, сприятимуть розвитку мислення і творчості та моторики.

💻  Також заклади загальної середньої освіти громади отримали 10 ноутбуків для організації сучасного освітнього процесу.