Субсидії: ви маєте 30 днів, аби повідомити Пенсійний фонд про основні зміни*

Дата: 13.01.2023 11:39

Фото без описуГромадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати орган Пенсійного фонду України про:

– зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарств;

– зміни соціального статусу членів домогосподарства;

– зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;

– зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;

– зміни управителя, виконавця комунальних послуг (крім випадків, коли інформація про зміну надається виконавцем послуги), створення ОСББ;

– отримання ним або членом сім’ї особи із складу домогосподарства одноразово доходу у сумі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб;

– настання умов, за яких втрачається право на отримання субсидії на понаднормову площу житла.

*Більше інформації про це – у п. 90 постанови Кабінету Міністрів України № 848 від 21.10.1995 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами).