На Черкащині продовжують діяти червоні графіки відключень світла”, – Ігор Табурець

Дата: 19.01.2023 21:51

У Черкаській області продовжують діяти червоні графіки відключень світла. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– Водночас, завдяки потеплінню та зменшенню споживання електроенергії вночі, орієнтовно з 24:00 до 6:00 часові проміжки відключень світла можуть бути меншими, – зауважує очільник області.

За його словами, наразі в енергосистемі країни зберігається суттєвий дефіцит потужності. Унаслідок російських ракетних і дронових атак пошкоджені електростанції (генеруючі потужності) та високовольтна мережа. Остання атака росіян 14 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком енергоблокам теплових електростанцій.

– Незмінно прошу кожного з вас ощадливо використовувати електроенергію, – наголошує Ігор Табурець.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: