Вічна пам'ять Герою

Дата: 21.01.2023 21:14

Фото без описуФесенко Володимир Миколайович 21.04.2001 р.н. народився в м.Ватутіне, 01.09.2007 пішов до 1 класу загальноосвітньої школи № 5 і навчався до 9 класу в ній до 2016 року, потім вступив до Звенигородського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, який закінчив у 2019 році за спеціальністю електромонтер, мав посвідчення водія.

До початку повномасштабної війни працював  на ПрАТ «Звенигородський сироробний комбінат» на посаді слюсаря КІП, не одружений.

27 лютого 2022 за власним волевиявленням вирішив йти захищати свою рідну Україну.

Батько Фесенко Микола Петрович також нині боронить нашу землю від загарбників, знаходиться в ЗСУ.

19 січня 2023 року водій взводу матеріального забезпечення військової частини мужній солдат Фесенко Володимир загинув внаслідок вогнепального осколкового сліпого проникаючого поранення грудної клітки.

Висловлюємо щирі співчуття батькам, рідним і близьким загиблого Героя.

Інформацію про поховання буде повідомлено додатково.