Ватутінська міська територіальна громада пишається неймовірними досягненнями у спорті

Дата: 23.01.2023 12:32

Фото без опису⚽️ Під час урочистостей з нагоди Дня Соборності України, міський голова Олександр Заборовець вручив  грамоту та кубок Черкаської обласної Асоціації футболу за зайняте перше місце в Чемпіонаті Черкаської  області  з футболу 2022 року серед ветеранів 40+ футбольній команді "Світ Композитів" міста Ватутіне.

🥇 Золотими медалями були нагороджені:

• Веніамін Білоус - капітан команди,
  • Гравці команди: Володимир Погрібний, Олександр Мошенець, Микола Запісецький, Іван Дудник, Анатолій Юхименко, Віктор Юхименко, Руслан Чернявський, Руслан Полтавець, Олексій Карбовський, Олександр Янчук,  Ігор Дробот, Сергій Дробот, Сергій Мачульський, Ярослав Лушніков, Володимир Слинько, Олександр Товстоног, Максим Новик, Андрій Беребеня, Олег Зборовський, Сергій Кучеренко, Сергій Пилипенко,
  • Ілля Ульянов  -  директор  стадіону "Шахтар" та адміністратор команди,
  • Сергій Ковалюк – президент команди.

⚽️ Кращим гравцем  обласного турніру  з футболу серед команд  40+ було визнано гравця  команди "Світ Композитів" міста  Ватутіне -  Веніаміна Білоуса.

Фото без описуФото без опису

🔹 Міський голова висловив щирі слова подяки за вагомий внесок у розвиток футболу у Ватутінській міській територіальній  громаді президенту команди Сергію Ковалюку та вручив йому подяку виконавчого комітету Ватутінської міської ради, а також подяку Черкаської обласної Асоціації футболу за активне  сприяння та розвиток аматорського футболу на Черкащині.

🔹 За  гідну підготовку команди  та  пропаганду здорового способу життя, подякою виконавчого комітету Ватутінської міської ради,  відзначений також тренер команди – Володимир Погрібний.

🔹 Грамоту відділу у справах сім'ї, молоді та спорту  Ватутінської міської ради  отримав Юрій Прокопенко, як найкращий футбольний вболівальник.

🔹 Зі словами привітання звернувся президент команди Сергій Ковалюк, який  побажав команді успіхів та високих досягнень у вибраному виді спорту та вручив солодкі подарунки підростаючому поколінню, вихованцям ДЮСШ з відділення футболу.