Прощання громади з Героєм

Дата: 24.01.2023 17:03

Фото без опису◼️ Сьогодні у Ватутінській громаді попрощалися з загиблим на війні захисником Володимиром Миколайовичем Фесенком. Труну із тілом воїна мешканці громади зустріли з пошаною, стоячи на колінах та схиливши голови. До місця його останнього спочинку проводжали живим коридором.

🔹 Під час прощання слова співчуття від імені громади рідним і близьким висловив міський голова – Олександр Заборовець.

◼️ "Пішов з життя люблячий син, брат, друг та хороша людина. 21 рікще жити й жити… Заводити сім'ю, ростити дітей, турбуватися про батьків, посміхатися, працювати… Але не судилося, Володимир повернувся додому «на щиті», віддав життя за право мільйонів українців жити вільно. Його душа полинула в світ, де немає місця злу та ненависті, він навічно залишився молодим, ставши до лав Небесного війська" – значилося у виступі міського очільника.

🙏 Ми глибоко співчуваємо батькам 🇺🇦 Героя - Валентині Костянтинівні та Миколі Петровичу, які втратили єдиного сина, свою надію і опору. Схиляємось перед ними у великій пошані за виховання сина – патріота.

🇺🇦 Він буде вічно жити у наших споминах, адже 🇺🇦 Герої не вмирають, доки про них пам'ятають! 🇺🇦