Щоб постійно бути з новинами - шукайте Суспільне в соцмережах та вмикайте частоти Українського Радіо

Дата: 01.02.2023 09:06

📡 Нині, як ніколи, важливо бути в курсі новин. Проте часто виникають складнощі через відсутність електропостачання.

📡 Об'єкти, які здійснюють трансляцію теле та радіо каналів, в таких умовах в першу чергу забезпечують роботу технічних засобів мобільних операторів і роботу цифрових передавачів мультиплексу, у якому транслюються програми АТ «НСТУ» «Єдині новини», а також роботу FM-передавачів УР-1 «Перший».

📡 У разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок. Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь.

🖥 Також українське телебачення та «Українське радіо» доступні у додатку «Дія».