Передали автомобіль та гуманітарну допомогу нашим військовим

Дата: 01.02.2023 11:27

Фото без опису🔹 Нещодавно від Ватутінської громади було направлено чергову допомогу військовим, які відбивають нищівні атаки рашистських військ в районі Бахмуту Донецької області

🔹 Відремонтований та пофарбований автомобіль завантажили продуктами харчування, щоб підтримати наших воїнів на передовій: 100 банок каші з м’ясом, 80 банок тушонки та капусту квашену, які були виготовлені з любов'ю та теплом працівниками закладів освіти, і ще чай і каву.

Фото без описуФото без описуФото без опису

🔹  Завдяки невтомній праці працівників виконавчого комітету, які в позаробочий час виготовляють необхідні речі для наших захисників, з вантажем передано 6 бронежилетів, 50 пальників для сухого спирту, ракетну піч та маскувальну сітку.

🔹   Також бійцям на передову відправлено 10 саперних лопат, придбаних за кошти благодійної організації "Єдність та порозуміння", 10 футболок, 20 теплих кофт (б/в), 21 халат хімзахисту та засоби гігієни: зубні пасти і спиртові серветки по 20 шт.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🙏 Висловлюємо щиро подяку всім, хто долучився до формування цього вантажу, а саме:

✅  Сергію Яременку (АТП 2362) - за наданий транспортний засіб для потреб військових;

✅  Івану Брусліновському - за наданий домкрат та набір ключів для ремонту автомобіля;

🛠 СТОВ ім. Ватутіна (с.Юрківка), ПРаТ "Ватутінський комбінат вогнетривів", ПП Юрію Міхеєву – за проведений ремонт автомобіля

🛠  ФОП Третьякову Сергію – за фарбування автомобіля.

🇺🇦 Тримаємо руку на пульсі разом з усіма жителями громади, адже колективна допомога всіх, хто в тилу, однозначно пришвидшує нашу спільну перемогу. Зараз у нас одна мрія на всіх – швидше б закінчилась війна, і був мир і спокій на нашій землі. 🇺🇦