Щоб ожеледиця не стала причиною травмування

Дата: 02.02.2023 09:08

️ Наразі на Черкащині погода нестійка: денні температури на межі нуля чергуються з нічними морозами, а також невеликі опади спричиняють утворення ожеледиці.

️ Задля безпеки громадян працівники благоустрою Ватутінського виробничого управління житлово-комунального господарства посипають протиожеледною сумішшю тротуари та небезпечні ділянки вулиць: зупинки, перехрестя, шляхопровід та залізничний переїзд. Двірники здійснюють посипання прибудинкових територій.

️ Звертаємось з проханням до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності також подбати про безпеку своїх працівників і відвідувачів та здійснити заходи по недопущенню заліднення територій біля закладів – це убезпечить людей від травмування.