Разом працюємо на Перемогу

Дата: 03.02.2023 17:42

Ми не перестаємо піклуватися про наших земляків - військових, і протягом тижня, який минає, було проведено роботу з їх забезпечення.

✅ 3 мешканці громади, які відправляються на війну, були забезпечені сухпайками. Одному з них – надано 10 пальників для сухого спирту.

✅ Через волонтера Юрія Мамайсурова військовослужбовцям, які перебувають на східному напрямку, передано: 50 банок тушонки, 20 банок каші з м’ясом, 2 відра квашених помідорів, 1 відро квашеної капусти, 30 пальників для сухого спирту, 10 халатів хімзахисту, 8 пар в’язаних шкарпеток та 2 маскувальні сітки.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

✅ Членами виконавчого комітету придбані та передані нашому військовому – земляку 2 біноклі.

✅ БО "Єдність та порозуміння" закуплено та передано родинам військових 12 пар зимового взуття (берці).

✅ Для формування передачі нашому військовому – земляку передано каремат та спальник.

✅ Продовжувалась робота з плетіння маскувальних сіток, які так потрібні нашим захисникам. З кожним днем до цієї справи доєднується все більше мешканців громади, серед яких багато переселенців. З дорослими приходять і дітки, які також вносять свій посильний внесок у корисну справу.  Ми щиро вдячні всім, хто долучається до такої вкрай потрібної роботи.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Щиро дякуємо всім,  хто продовжує надавати посильну допомогу:

✅ Підприємцям Віктору та Олегу Швирлам – за надані матеріали для виготовлення пристроїв для обігріву,

✅ Працівникам Ватутінського відділення Звенигородського районного відділу ДУ "Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" – за  надане печиво, чай, згущене молоко та окопні свічки,

✅ Надії Солодчук  за виготовлені нею в’язані теплі шкарпетки, які вже відправлені нашим захисникам.