❗️ УВАГА! Триває набір до складу присяжних Звенигородського районного суду Черкаської області

Дата: 07.02.2023 10:01

🔸 Особам, які бажають бути внесеними до списку присяжних та брати участь у здійсненні правосуддя (у визначених законом випадках), слід звернутись до Ватутінської міської ради за адресою: просп. Дружби, 8, каб. 22 (відділ юридичного та правового забезпечення) тел: 2-09-23 до 13.02.2023.

🔸 Для внесення до списку присяжних кандидат у присяжні має подати заяву, написану власноруч, про внесення до списку присяжних Звенигородського районного суду.

🔹 Заява про внесення до списку присяжних відповідного суду повинна містити інформацію щодо:

• прізвища, ім’я та по батькові кандидата у присяжні;

• постійного місця проживання в межах територіальної юрисдикції відповідного суду;

• довідка з місця роботи або копія трудової книжки (перша сторінка та сторінка з останнім записом), у разі, якщо особа безробітна.;

• засобів зв’язку (робочі та особисті телефони, електронна пошта);

• згода особи бути присяжним відповідного суду;

• відсутності обставин, що унеможливлюють його участь у здійсненні правосуддя.

🔹 До заяви додаються:

• ксерокопії паспорта громадянина України (1-2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації проживання кандидата). До ксерокопії паспорта громадянина України у формі ID-картки подається довідка про місце реєстрації;

• документ, що підтверджує відсутність судимостей;

• документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

• згода на обробку та використання персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

❗️ Довідкова інформація: Відповідно до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" присяжним може бути обраний громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, якщо інше не визначено законом.