У громаді вшанували Янголів Революції Гідності

Дата: 20.02.2023 12:27
Кількість переглядів: 95

🔹🔸 Сьогодні з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні біля пам'ятного знаку "Пам'яті Небесної Сотні та пам'яті Учасників АТО" відбулися заходи з вшанування патріотів, які під час Революції Гідності зимою 2013-2014 років постали проти тиранії тодішньої злочинної влади України і віддали свої життя за ідеали демократії, за вільну, процвітаючу і щасливу країну.

 

🔹🔸Звертаючись до присутніх міський голова Олександр Заборовець наголосив на історичності подій на Майдані, які змінили хід розвитку країни та підняли авторитет держави на світовому рівні. Вони є трагічними, оскільки тоді загинуло багато протестувальників, і водночас  героїчними, адже Україна реально утверджувалась як незалежна держава.

 

🇺🇦Небесна Сотня - це збірний образ людей із різних областей, серед яких переважали громадяни України, але були й грузини і білоруси. Вони були об'єднані спільною метою і не бажали коритись владі, яка відвернулась від свого народу і мала намір відійти від європейського вектору розвитку.

🇺🇦Герої Небесної Сотні уже зайняли своє гідне місце в історії  багатовікових визвольних змагань Українського народу. І нині їх подвиг слугує прикладом мужності та звитяги для теперішніх героїв російсько-української війни, які на полі бою дають відсіч підступному ворогові, захищаючи право українського народу на незалежність.

🙏Янголів Небесної Сотні, а також усіх, хто віддав життя за волю своєї країни, чинячи опір ворогові під час повномасштабної війни, розв'язаної російськими катами, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знаку.

🇺🇦 Всі присутні виконали Державний Гімн.

🔸 Працівниками міського історичного музею було організовано виносну експозицію, присвячену 🇺🇦Героям Небесної Сотні з якою з цікавістю ознайомились учасники заходу. На постійній основі ця експозиція доступна до огляду в музеї нашого міста.

🔸 Зло обов'язково буде покарано. Ми віримо у нашу перемогу після якої Україна посяде врешті-решт гідне місце серед вільних демократичних країн. Це та мрія, заради якої українці вийшли на Євромайдан і заради якої стоять міцним щитом наші захисники на фронті.

🔹🔸Тож тримаймо стрій. Наша боротьба триватиме до перемоги!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень