Вітаємо з ювілеєм Бойко Раїсу Миколаївну

Дата: 28.02.2023 08:15

🌸  Сьогодні свій 85-й день народження святкує Почесний громадянин міста Ватутіне, заслужений вчитель України, шанована не лише в громаді, а й за її межами людина і просто  чарівна жінка – Бойко Раїса Миколаївна.

🌸  Від щирого серця вітаємо її з ювілеєм мудрості, життєвого досвіду і цінних знань.

🌸  Раїса Миколаївна все своє життя віддала вчителюванню. Виховала і посіяла зерна любові до українського літературного та мовного надбання не одній сотні учнів, для яких була кваліфікованим педагогом, терплячим вихователем, мудрим наставником, добрим другом і порадником.

🌸  Зичимо ювілярці міцного здоров'я, невичерпної енергії, щирої турботи  від дітей, онуків та правнуків, поваги від колишніх учнів, побільше позитиву, мирного неба і хороших людей навколо.

🌼  Нехай роки  не стануть тягарем,

🌼  Нехай душі не вигасне зірниця,

🌼  Хай повниться до краю день за днем

🌼  Добра і щастя золота криниця.

🌺  Нехай життя наснаги додає

🌺  Десятки літ ще мріяти, творити,

🌺  Щоб Ви змогли усе життя своє

🌺  В здоров'ї й радості багато літ прожити!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, Ватутінська міська рада та її виконавчий комітет