Поліцейській станції в громаді бути

Дата: 02.03.2023 16:23

Фото без опису🔹 Сьогодні, 2 березня 2023 року, підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням національної поліції в Черкаській області та Ватутінською міською територіальною громадою.

🔷 Меморандум підписали заступник начальника Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Черкаській області підполковник поліції Олексій Прокопенко та міський голова Олександр Заборовець.

🔷 17 лютого 2023 року перший заступник міського голови Зоя Ляпун взяла участь у робочій нараді, яку проводив начальник ГУНП в Черкаській області полковник поліції Вячеслав Гурін, де розглядалося питання щодо впровадження проекту "Поліцейський офіцер громади".

🔷 На сьогоднішній день 27 громад області вже взяли участь в цьому проекті, а чотири з них – 17 лютого отримали службові автомобілі.

🔷 Ватутінська міська територіальна громада зголосилася стати учасником цього проекту, що дасть можливість покращити безпекове середовище в населених пунктах громади. Фундамент цього проекту закладено сьогодні підписанням Меморандуму про співпрацю та партнерство.

🔷 За кошти бюджету міської територіальної громади буде придбано службовий автомобіль та внайкоротший термін планується провести ремонт приміщення, де буде функціонувати поліцейська станція.

🔷 ГУНП в Черкаській області проведе конкурс з відбору правоохоронців, які виконуватимуть обовязки поліцейських офіцерів.