Підтримуємо наших захисників

Дата: 03.03.2023 16:08

Фото без опису🔹🔸Нашу перемогу забезпечують люди, які кожного дня своїми маленькими справами роблять свій великий внесок у її наближення.🔹🔸

🔹🔸 Усією громадою не перестаємо піклуватися про наших дочок, синів, чоловіків, батьків, які вже тривалий час стоять на захисті нашої країни.

️ Протягом цього тижня військовослужбовцям, які перебувають в районі Бахмуту, передано 60 банок м'ясної тушонки та 60 банок каші з м’ясом,

️ земляку – військовослужбовцю, який був у короткостроковій відпустці, надано 2 спальні мішки.

️ мамі військовослужбовця, який перебуває на Донеччині, для формування посилки надано маскувальну сітку, яку наші невтомні майстрині виготовляли на замовлення.

️ військовому, який несе службу під Вугледаном, передали 20 пальників для сухого спирту, спальник, бронежилет та жилет – розгрузку.

️ на Сумщину військовим, через волонтерів, направлено теплі кофти на флісі (б/в), шапки, перчатки та носки.

➡️ 5 ватутінцям, які призвані на військову службу, надано сухпайки, двом із них - рюкзаки тактичні.

🙏 Щиро дякуємо всім, хто своєю невтомною працею дає можливість підтримувати наших рідних та близьких, які відбивають ворожу навалу:

✅ торговій марці "Климовичі" за надані ковбасні вироби.

✅ працівникам структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету за виготовлення окопних свічок, плетіння маскувальних сіток та шкарпеток.

✅ працівникам відділу культури та туризму, які допомагають в пошитті термоустрілок.

✅ всім небайдужим громадянам, які кожного дня плетуть маскувальні сітки та виготовляють теплі в'язані речі, які зігрівають наших захисників в весняну, але ще прохолодну погоду.

🙏 А також всім мешканцям громади, які надають (б/в) речі, які майстри використовують для плетіння сіток.